MÖBLER / Bord / Matbord 13725222
nr 1372 5222
Matbord
1800-tal. Diameter: 150. Djup: 150 cm. Höjd: 75 cm. Bredd: 150-388 cm, 4st iläggsskivor á 60cm
Kondition: bemålad, kompletterad, slitage
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.800 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:03:21
6.000 kr
6.200 kr
6.600 kr